AdTab Dog 112mg (2.5-5.5kg) - Comprimate antiparazitare - 1cpr. este listat în Zisto ca produs din categoria Produse Generale. Brandul asociat este Elanco. Disponibilitate: în stoc.
Poate intra în atenția celor care caută produse din Produse Generale, în special atunci când sunt importante detalii precum AdTab Dog 112mg (2.5-5.5kg) și Comprimate antiparazitare.
Caracteristici observabile
- AdTab Dog 112mg (2.5-5.5kg)
- Comprimate antiparazitare
- 1cpr. Antiparazitar pentru caini care contine substanta activa lotilaner Este astfel formulat pentru utilizare lunara Trateaza infestarile existente si previne noile infestari atat cu purici (Ctenocephalides felis si C. canis), cat si cu capuse (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus, I. hexagonus si Dermacentor reticulatus) pe tot parcursul lunii Un comprimat masticabil cu aroma de carne , usor de administrat
Ce să verifici înainte de cumpărare
- verifică ingredientele sau specificațiile complete din pagina merchantului
- verifică prețul final și politica de livrare înainte de comandă
- confirmă direct în pagina merchantului detaliile descriptive care nu apar complet în sursa curentă
Date comerciale
- Brand: Elanco
- Categorie: Produse Generale
- Preț curent: 93,00 RON
- Disponibilitate: în stoc
- Link produs: Vezi oferta merchantului
Întrebări frecvente
Ce este AdTab Dog 112mg (2.5-5.5kg) - Comprimate antiparazitare - 1cpr.?
AdTab Dog 112mg (2.5-5.5kg) - Comprimate antiparazitare - 1cpr. este un produs din categoria Produse Generale, disponibil de la brandul Elanco pe Zisto.ro.
Cât costă AdTab Dog 112mg (2.5-5.5kg) - Comprimate antiparazitare - 1cpr.?
Prețul curent al produsului AdTab Dog 112mg (2.5-5.5kg) - Comprimate antiparazitare - 1cpr. este 93,00 RON. Verifică disponibilitatea și prețul final pe pagina merchantului.
Este AdTab Dog 112mg (2.5-5.5kg) - Comprimate antiparazitare - 1cpr. disponibil?
Conform datelor curente din sursă, disponibilitatea apare ca: unknown. Confirmă disponibilitatea actuală pe pagina merchantului înainte de comandă.
Ce caracteristici are AdTab Dog 112mg (2.5-5.5kg) - Comprimate antiparazitare - 1cpr.?
Printre elementele observabile în descrierea produsului se numără: AdTab Dog 112mg (2.5-5.5kg); Comprimate antiparazitare. Pentru specificații complete, verifică pagina oficială a merchantului.
Unde pot cumpăra AdTab Dog 112mg (2.5-5.5kg) - Comprimate antiparazitare - 1cpr.?
AdTab Dog 112mg (2.5-5.5kg) - Comprimate antiparazitare - 1cpr. poate fi achiziționat de la Elanco prin link-ul de afiliere disponibil pe această pagină. Apasă "Cumpără acum" pentru a vedea oferta completă.