Bareta leduri LG 32inch 7+8led A1A2 set 3buc

Disponibil la comerciant
Bareta leduri LG 32inch 7+8led A1A2 set 3buc
Verdict Zisto

Produs din categoria Televizoare. Raport echilibrat preț/calitate. Potrivit pentru utilizare curentă.

Punct forte: Raport echilibrat preț/calitate
Bun pentru: utilizare curentă
Merită dacă...
  • produsul este în stoc acum
  • cauți un produs din categoria Televizoare
Nu merită dacă...
  • cauți o variantă fără brand cunoscut
Scoruri Zisto
Raport preț/valoare
7.0
Claritate ofertă
9.0
Disponibilitate
9.0
Echilibru general
8.3

Bareta leduri LG 32inch 7+8led A1A2 set 3buc este listat în Zisto ca produs din categoria Televizoare. Disponibilitate: disponibil la comerciant.

Poate intra în atenția celor care caută produse din Televizoare, în special atunci când sunt importante detalii precum Size (Length): 630mm Number of LED beads: A1=7LED / A2=8LED Every LED Lamp Voltage: 3V Package include: 1set=3pcs LED Strip(1xA2+2xA1) 32LN5310-UB BUSYLWM 32LN5700-UH BUSYLWM 32LN5700-UH AUSYLJM LG 32 "TV 6916L-1440A 6916L-1439A 32LN540U-ZA 32LA621V LC320DUE-SFR1 LC320DXE-SFR1 32LN5400 32LN540U-ZA 32LN5700 LC320DUE LC320DXE SF 32LA6200 32LN5400 32LN5403 32LN5404 32LN5405.

Caracteristici observabile

  • Size (Length): 630mm Number of LED beads: A1=7LED / A2=8LED Every LED Lamp Voltage: 3V Package include: 1set=3pcs LED Strip(1xA2+2xA1) 32LN5310-UB BUSYLWM 32LN5700-UH BUSYLWM 32LN5700-UH AUSYLJM LG 32 "TV 6916L-1440A 6916L-1439A 32LN540U-ZA 32LA621V LC320DUE-SFR1 LC320DXE-SFR1 32LN5400 32LN540U-ZA 32LN5700 LC320DUE LC320DXE SF 32LA6200 32LN5400 32LN5403 32LN5404 32LN5405

Ce să verifici înainte de cumpărare

  • verifică ingredientele sau specificațiile complete din pagina merchantului
  • verifică prețul final și politica de livrare înainte de comandă
  • confirmă direct în pagina merchantului detaliile descriptive care nu apar complet în sursa curentă

Date comerciale

Întrebări frecvente

Ce este Bareta leduri LG 32inch 7+8led A1A2 set 3buc?

Bareta leduri LG 32inch 7+8led A1A2 set 3buc este un produs din categoria Televizoare, listat pe Zisto.ro pentru comparare.

Cât costă Bareta leduri LG 32inch 7+8led A1A2 set 3buc?

Prețul curent al produsului Bareta leduri LG 32inch 7+8led A1A2 set 3buc este 84,00 RON. Verifică disponibilitatea și prețul final pe pagina merchantului.

Este Bareta leduri LG 32inch 7+8led A1A2 set 3buc disponibil?

Conform datelor curente din sursă, disponibilitatea apare ca: disponibil la comerciant. Confirmă disponibilitatea actuală pe pagina merchantului înainte de comandă.

Ce caracteristici are Bareta leduri LG 32inch 7+8led A1A2 set 3buc?

Printre elementele observabile în descrierea produsului se numără: Size (Length): 630mm Number of LED beads: A1=7LED / A2=8LED Every LED Lamp Voltage: 3V Package include: 1set=3pcs LED Strip(1xA2+2xA1) 32LN5310-UB BUSYLWM 32LN5700-UH BUSYLWM 32LN5700-UH AUSYLJM LG 32 "TV 6916L-1440A 6916L-1439A 32LN540U-ZA 32LA621V LC320DUE-SFR1 LC320DXE-SFR1 32LN5400 32LN540U-ZA 32LN5700 LC320DUE LC320DXE SF 32LA6200 32LN5400 32LN5403 32LN5404 32LN5405. Pentru specificații complete, verifică pagina oficială a merchantului.

Unde pot cumpăra Bareta leduri LG 32inch 7+8led A1A2 set 3buc?

Bareta leduri LG 32inch 7+8led A1A2 set 3buc poate fi achiziționat prin comerciantul robazar.ro, folosind link-ul de afiliere de pe această pagină. Apasă "Cumpără acum" pentru a vedea oferta completă.