LEGO® DUPLO - Copac pentru contrabalanta si stivuire 10440, 27 piese

Disponibil la comerciant
LEGO® DUPLO - Copac pentru contrabalanta si stivuire 10440, 27 piese
96,99 RON
Brand: LEGO
Verdict Zisto

Produs din categoria Jucarii si Jocuri. Raport echilibrat preț/calitate. Potrivit pentru utilizare curentă și fanii brandului LEGO.

Punct forte: Raport echilibrat preț/calitate
Bun pentru: utilizare curentă, fanii brandului LEGO
Merită dacă...
  • produsul este în stoc acum
  • preferi brandul LEGO
  • cauți un produs din categoria Jucarii si Jocuri
Nu merită dacă...
  • cauți o variantă fără brand cunoscut
Scoruri Zisto
Raport preț/valoare
7.0
Claritate ofertă
9.0
Disponibilitate
9.0
Echilibru general
8.3

LEGO® DUPLO - Copac pentru contrabalanta si stivuire 10440, 27 piese este listat în Zisto ca produs din categoria Jucarii si Jocuri. Brandul asociat este LEGO. Disponibilitate: disponibil la comerciant.

Poate intra în atenția celor care caută produse din Jucarii si Jocuri, în special atunci când sunt importante detalii precum LEGO® DUPLO și Copac pentru contrabalanta si stivuire 10440, 27 piese Dezvolta abilitatile motorii fine, de echilibru si stivuire Distreaza-te mutand obiecte si facandu-le sa se balanseze cu jucaria educativa Copac pentru contrabalanta si stivuire (10440). Plin cu nenumarate momente de invatare, acest set de constructie colorat permite copiilor mici de 18 luni si mai mari sa dezvolte abilitati si sa se distreze cu puii de bufnita in adorabila lor casuta din copac.

Caracteristici observabile

  • LEGO® DUPLO
  • Copac pentru contrabalanta si stivuire 10440, 27 piese Dezvolta abilitatile motorii fine, de echilibru si stivuire Distreaza-te mutand obiecte si facandu-le sa se balanseze cu jucaria educativa Copac pentru contrabalanta si stivuire (10440). Plin cu nenumarate momente de invatare, acest set de constructie colorat permite copiilor mici de 18 luni si mai mari sa dezvolte abilitati si sa se distreze cu puii de bufnita in adorabila lor casuta din copac
  • Acest set de joaca pentru prescolari este conceput pentru a stimula abilitatile de rezolvare a problemelor si rabdarea a celor mici pe masura ce acestia invata cum sa stivuiasca elementele astfel incat copacul sa se echilibreze. Copiii iubitori de animale pot adauga caramizi suplimentare pentru a stabiliza copacul sau pot doar sa exploreze casuta din copac cu figurinele bufnita LEGO® DUPLO®.Folosind caramida de zi si noapte, adultii le arata copiilor mici cum aceste pasari nocturne sunt active noaptea, dar dorm in ouale lor ziua
  • Micutii isi exerseaza abilitatile motorii fine in timp ce deschid ouale placute la atingere, precum si abilitatile de sortare a culorilor pe cand potrivesc fiecare bufnita cu oul corespunzator. Aceasta jucarie pe tema naturii se reconfigureaza in diverse moduri pentru a stimula creativitatea si perseverenta celor mici
  • Invita-ti copilul sa exploreze aceasta distractiva casuta din copacul subred si sa se imprieteneasca cu simpaticele bufnite. Este misiunea micutului tau sa afle unde sa stivuiasca ouale pentru a echilibra copacul

Ce să verifici înainte de cumpărare

  • verifică ingredientele sau specificațiile complete din pagina merchantului
  • verifică prețul final și politica de livrare înainte de comandă
  • confirmă direct în pagina merchantului detaliile descriptive care nu apar complet în sursa curentă

Date comerciale

Întrebări frecvente

Ce este LEGO® DUPLO - Copac pentru contrabalanta si stivuire 10440, 27 piese?

LEGO® DUPLO - Copac pentru contrabalanta si stivuire 10440, 27 piese este un produs din categoria Jucarii si Jocuri, disponibil de la brandul LEGO pe Zisto.ro.

Cât costă LEGO® DUPLO - Copac pentru contrabalanta si stivuire 10440, 27 piese?

Prețul curent al produsului LEGO® DUPLO - Copac pentru contrabalanta si stivuire 10440, 27 piese este 96,99 RON. Verifică disponibilitatea și prețul final pe pagina merchantului.

Este LEGO® DUPLO - Copac pentru contrabalanta si stivuire 10440, 27 piese disponibil?

Conform datelor curente din sursă, disponibilitatea apare ca: disponibil la comerciant. Confirmă disponibilitatea actuală pe pagina merchantului înainte de comandă.

Ce caracteristici are LEGO® DUPLO - Copac pentru contrabalanta si stivuire 10440, 27 piese?

Printre elementele observabile în descrierea produsului se numără: LEGO® DUPLO; Copac pentru contrabalanta si stivuire 10440, 27 piese Dezvolta abilitatile motorii fine, de echilibru si stivuire Distreaza-te mutand obiecte si facandu-le sa se balanseze cu jucaria educativa Copac pentru contrabalanta si stivuire (10440). Plin cu nenumarate momente de invatare, acest set de constructie colorat permite copiilor mici de 18 luni si mai mari sa dezvolte abilitati si sa se distreze cu puii de bufnita in adorabila lor casuta din copac. Pentru specificații complete, verifică pagina oficială a merchantului.

Unde pot cumpăra LEGO® DUPLO - Copac pentru contrabalanta si stivuire 10440, 27 piese?

LEGO® DUPLO - Copac pentru contrabalanta si stivuire 10440, 27 piese poate fi achiziționat prin comerciantul evomag.ro, folosind link-ul de afiliere de pe această pagină. Apasă "Cumpără acum" pentru a vedea oferta completă.