LEGO® ONE PIECE - Restaurantul plutitor Baratie 75640, 3402 piese

Disponibil la comerciant
LEGO® ONE PIECE - Restaurantul plutitor Baratie 75640, 3402 piese
1.518,99 RON
Brand: LEGO
Verdict Zisto

Produs din categoria Jucarii si Jocuri. Produs premium. Potrivit pentru cei care caută calitate maximă și fanii brandului LEGO.

Punct forte: Produs premium
Bun pentru: cei care caută calitate maximă, fanii brandului LEGO
Merită dacă...
  • produsul este în stoc acum
  • preferi brandul LEGO
  • cauți un produs din categoria Jucarii si Jocuri
Nu merită dacă...
  • bugetul tău e sub 1.518,99 RON
  • cauți o variantă fără brand cunoscut
Scoruri Zisto
Raport preț/valoare
7.5
Claritate ofertă
9.0
Disponibilitate
9.0
Echilibru general
8.5
Ce se schimbă dacă schimbi bugetul
1.518,99 RON
LEGO® ONE PIECE - Restaurantul plutitor…
produsul pe care îl vizualizezi acum
Acesta
1.675,99 RON
LEGO® Star Wars ™ - Nava…
variantă premium, verifică ce aduce în plus
Premium

LEGO® ONE PIECE - Restaurantul plutitor Baratie 75640, 3402 piese este listat în Zisto ca produs din categoria Jucarii si Jocuri. Brandul asociat este LEGO. Disponibilitate: disponibil la comerciant.

Poate intra în atenția celor care caută produse din Jucarii si Jocuri, în special atunci când sunt importante detalii precum LEGO® ONE PIECE și Restaurantul plutitor Baratie 75640, 3402 piese Set cu decoratiune fantasy LEGO® ONE PIECE pentru adulti LEGO® ONE PIECE Restaurantul plutitor Baratie (75640) recreeaza decorul emblematic al multor aventuri din ONE PIECE. Un cadou grozav pentru fanii adulti ai serialului de actiune live ONE PIECE de pe Netflix, modelul este plin de detalii autentice si include o serie de minifigurine reprezentand personaje bine-cunoscute din serial.

Caracteristici observabile

  • LEGO® ONE PIECE
  • Restaurantul plutitor Baratie 75640, 3402 piese Set cu decoratiune fantasy LEGO® ONE PIECE pentru adulti LEGO® ONE PIECE Restaurantul plutitor Baratie (75640) recreeaza decorul emblematic al multor aventuri din ONE PIECE. Un cadou grozav pentru fanii adulti ai serialului de actiune live ONE PIECE de pe Netflix, modelul este plin de detalii autentice si include o serie de minifigurine reprezentand personaje bine-cunoscute din serial
  • Aceasta impresionanta piesa de etalare in forma de corabie contine multe camere accesibile la interior, incluzand bucatarie si zona de luat masa, cabina lui Zeff si camera comorilor. Scenele clasice pot fi reproduse cu cele 10 minifigurine LEGO: Luffy, Zoro, Nami, Usopp, Sanji, Zeff, Garp, Helmeppo, Koby si Mihawk
  • Acest set contine si accesorii autentice, precum 5 postere cu titlul „Cautat”. Aplicatia LEGO Builder ofera ocazia utilizatorilor sa apropie si sa roteasca modelele in 3D si sa-si urmareasca progresul pe masura ce construiesc
  • Gama extinsa Seturi LEGO pentru adulti ofera constructorilor de modele o experienta cu adevarat captivanta si plina de satisfactii

Ce să verifici înainte de cumpărare

  • verifică ingredientele sau specificațiile complete din pagina merchantului
  • verifică prețul final și politica de livrare înainte de comandă
  • confirmă direct în pagina merchantului detaliile descriptive care nu apar complet în sursa curentă

Date comerciale

Întrebări frecvente

Ce este LEGO® ONE PIECE - Restaurantul plutitor Baratie 75640, 3402 piese?

LEGO® ONE PIECE - Restaurantul plutitor Baratie 75640, 3402 piese este un produs din categoria Jucarii si Jocuri, disponibil de la brandul LEGO pe Zisto.ro.

Cât costă LEGO® ONE PIECE - Restaurantul plutitor Baratie 75640, 3402 piese?

Prețul curent al produsului LEGO® ONE PIECE - Restaurantul plutitor Baratie 75640, 3402 piese este 1.518,99 RON. Verifică disponibilitatea și prețul final pe pagina merchantului.

Este LEGO® ONE PIECE - Restaurantul plutitor Baratie 75640, 3402 piese disponibil?

Conform datelor curente din sursă, disponibilitatea apare ca: disponibil la comerciant. Confirmă disponibilitatea actuală pe pagina merchantului înainte de comandă.

Ce caracteristici are LEGO® ONE PIECE - Restaurantul plutitor Baratie 75640, 3402 piese?

Printre elementele observabile în descrierea produsului se numără: LEGO® ONE PIECE; Restaurantul plutitor Baratie 75640, 3402 piese Set cu decoratiune fantasy LEGO® ONE PIECE pentru adulti LEGO® ONE PIECE Restaurantul plutitor Baratie (75640) recreeaza decorul emblematic al multor aventuri din ONE PIECE. Un cadou grozav pentru fanii adulti ai serialului de actiune live ONE PIECE de pe Netflix, modelul este plin de detalii autentice si include o serie de minifigurine reprezentand personaje bine-cunoscute din serial. Pentru specificații complete, verifică pagina oficială a merchantului.

Unde pot cumpăra LEGO® ONE PIECE - Restaurantul plutitor Baratie 75640, 3402 piese?

LEGO® ONE PIECE - Restaurantul plutitor Baratie 75640, 3402 piese poate fi achiziționat prin comerciantul evomag.ro, folosind link-ul de afiliere de pe această pagină. Apasă "Cumpără acum" pentru a vedea oferta completă.